Kattints az EMKA blogra, az Erdélyi Magyarokért Közhasznú Alapítvány hivatalos blogjára!

Friss hírek és képes beszámolók akciónkról, aktuális eseményeinkről, leírások az általunk szervezett eseményekről és sok-sok egyéb érdekesség.

Nem kategorizált (127)

beszélgetéseim Válaszok aktivitás

Természetgyógyászat

  A "Virtuális kaláka" fórumban beharangoztam a segíteni akarásomat, és most ígéretemhez híven, jelentkezem, virtuális együttműködésre. Én…

Indította: Dr. Bányai Erzsébet

362 Máj 25, 2015
Dr. Bányai Erzsébet válaszolt

pilinszky-fabula

Hol volt, hol nem volt,élt egyszer egy magányos farkas.Magányosabb az angyaloknál.Elvetődött egyszer egy faluba,és beleszeretett az első há…

Indította: Sebestyén Péter

0 Ápr 29, 2015

Barcelona

Sziasztok! Barcelonába az éttermünkbe keresünk spanyolul beszélő, vendéglátásban jártas, megbízható, kitartó és szorgalmas munkatársat. Szá…

Indította: Beke Erika

2 Ápr 25, 2015
Beke Erika válaszolt

Gyógytapaszok

Mielőtt megvásároltam az első csomag tapaszt, érdeklődtem, piackutatást folytattam és el kell mondjam, mindenhonnan csak pozitív véleményt…

Indította: K. Anna

0 Ápr 10, 2015

SEHOL SENKI SEMMI

Már rég érlelődik bennem a gondolat, hogy kellene nekünk egy saját fórum (hiszen a neten is van), ahol nyelvhelyességi dolgokat beszélhetné…

Indította: Bálint Mária

53 Ápr 5, 2015
Bálint Mária válaszolt

A húsvét ízei Erdélyben (receptek, ötletek)

Milyenek a húsvét ízei Erdélyben?  Írd le milyen recepteket ismersz, milyen ízeket szeretsz? Minden titkos és/vagy közismert húsvéti finoms…

Indította: Vincze Magdi

13 Márc 29, 2015
Szabó Mária(Pakuts) válaszolt

Az egészséges életmód alapjai

Írta: LIFEMAGAZIN, 2013. augusztus 22. Az egészséges életmód kialakítása egy folyamat eredményeként jön létre. E folyamatban több tényező…

Indította: Bálint Mária

2 Márc 23, 2015
Verebelyi Tabajdi Marta válaszolt

Erdélyi receptek

Hmmm... ha tudsz valami finomságot készíteni. Itt oszd meg velünk. Töltött káposzta, vinete, zakuszka, csorba, miccs, lángos, és egyéb fino…

Indította: erdelyimagyarok.com

49 Márc 11, 2015
Tóth Ildikó Irma válaszolt

Hogyan készítsünk kokárdát?

A kokárda készítésénél tulajdonképpen egy nemzetiszínű szalagot hajlítanak meg. Az eredeti szabály szerint a színek mindig belülről kifelé…

Indította: erdelyimagyarok.com

4 Márc 10, 2015
Urszuly Margit válaszolt

Minőségi filmek

  Ezen a fórumon szeretném összehozni azokat, akik szeretik az igényes, művészi értékű, komoly mondanivalót hordozó filmeket. Értem ezalatt…

Indította: Demeter Attila Sándor

14 Jan 27, 2015
Demeter Attila Sándor válaszolt

RSS

Hogyan segíthetsz?

PayPal segítségével

adományozok itt

átutalással

Számlaszámunk:
10700488-66317874-51100005
(CIB Bank Zrt.)

nemzetközi átutalással
IBAN számlaszámunk:
HU62 1070 0488 6631 7874 5110 0005
SWIFT/BIC: CIBHHUHB

Az adományozás adómentes.


Önkéntes munkával

Jelentkezz és írj az alapitvany@erdelyimagyarok.com email címre!

© 2024   Created by erdelyimagyarok.com.   Működteti:

Bannerek  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek