Kattints az EMKA blogra, az Erdélyi Magyarokért Közhasznú Alapítvány hivatalos blogjára!

Friss hírek és képes beszámolók akciónkról, aktuális eseményeinkről, leírások az általunk szervezett eseményekről és sok-sok egyéb érdekesség.

Üdvözlet mindenkinek!

Sziasztok!

 

Azért indítom útjára ezt a fórum témát mert azt tapasztalom,hogy manapság majd minden ember küzd valamilyen gerinc,ízületi problémával és mivel a masszázs különböző területeivel, manuálterápiával,népi csontkovácsolással és természetgyógyászattal foglalkozom szeretnék itt is virtuálisan segíteni mindenkinek aki  hasonló ízületi vagy mozgásszervi,ill. bármilyen más problémával küzd,szívesen megosztom veletek az eddigi tapasztalataimat.

Amennyiben szeretné a mozgásszervi problémáit ezen módszerekkel kezeltetni várom szeretettel!

Tisztelettel és szeretettel  mindenkinek jó egészséget kívánok!

Megtekintések: 2535

Mellékletek:

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

Kedves Mária!

Köszönöm a válaszát, sajnos a nyelvvel problémám lenne.

Minden jót kívánok. :)

Üdvözlettel:

Gál Enikő

Kedves Mindenki!!

Rég nem jártam itt az oldalon ígérem most már sűrűn benézek ,sok minden történt, történik velem mostanság,de ettől függetlenül kérdezzetek nyugodtan,jelenleg Érd környékéről várok mindenkit szeretettel gyógyító-tisztító meditációkra melyek az esti órákban lesznek megtartva,heti egy alkalommal egyenlőre, később klubbá szeretném alakítani....ingyenes! Több anyaggal készülök rakom össze és elindulok az országban ill akár az ország határain túlra is előadásokat tartani ebben a témában amivel foglalkozom (kezelésekkel összekapcsolható a helyszínen) és más természetes terápiai lehetőségekről is....

Mindenkinek jó egészséget kívánok!!

                                                             K.Gy.

Köszönjük szépen, és gratulálok a döntésedhez.

Kedves Kőrösi Gyula!

Adj Isten jó reggelt. Mint ígértem jelentkezem. Májustól gyakorlatilag október első hetéig végig dolgoztam az évet, otthon lakásfelújítással főképp. Persze közben nordic walking edzéseket tartottam hetente 1-2 alkalommal, s vezettem iskolai kerékpáros tábort is. A könnyű, és a nehéz munkákat (pl. 5,5 tonna utcakő pakolása-rakása) is beleértve a 2xműtött térdem nem hagyott cserben. Nem fájt, semmi gondom nem volt vele. 

Persze porcerősítőket is szedtem, és minden egyéb módon próbáltam figyelni rá. Most annyira jól vagyok - gondoltam kocogok egy keveset próbaként.

Isten áldja, jó egészséget kívánok Önnek.

Kacsó Márton

Kedves Márton!

Örülök,ha odafigyeléssel végzi a továbbiakban is, nem lesz gond a mozgással...mert mozogni kell..a mozgás maga az élet!

Isten segítse önt is, további jó egészséget kívánva:  K. Gyula

Kedves Kőrösi Gyula!

Adj Isten jó reggelt. 2 év és 7 hónap után tegnap este egy lovaspálya körül (füves-puha terület) sikerült futnom mindösszesen 1650 métert. De nagyon boldog vagyok, hogy sikerült. Tegnap sem, és ma sem (az éjjel sem) fájt a műtött térdem. VALÓ IGAZ AMIT ÍRT =  A MOZGÁS MAGA AZ ÉLET, AZ EMBERFIA ,MOZGÁSRA (FUTÁSRA) SZÜLETETT.

Persze oxigénpalackra - arra biz szükségem lett volna.... Egyedül egy "patella"-szorítót használtam, ami úgy látom jól vizsgázott. 

Tisztelettel megköszönöm kedves viszontválaszát. Az új esztendőben fogok jelentkezni a tapasztalataimmal. 

Isten áldja szeretetben, s egészségben.

Kacsó Márton

RSS

Hogyan segíthetsz?

PayPal segítségével

adományozok itt

átutalással

Számlaszámunk:
10700488-66317874-51100005
(CIB Bank Zrt.)

nemzetközi átutalással
IBAN számlaszámunk:
HU62 1070 0488 6631 7874 5110 0005
SWIFT/BIC: CIBHHUHB

Az adományozás adómentes.


Önkéntes munkával

Jelentkezz és írj az alapitvany@erdelyimagyarok.com email címre!

© 2024   Created by erdelyimagyarok.com.   Működteti:

Bannerek  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek