Kattints az EMKA blogra, az Erdélyi Magyarokért Közhasznú Alapítvány hivatalos blogjára!

Friss hírek és képes beszámolók akciónkról, aktuális eseményeinkről, leírások az általunk szervezett eseményekről és sok-sok egyéb érdekesség.

Elfogadták a kettős állampolgárságot. Kíváncsi lennék, hogy kinek milyen érzései vannak ezzel kapcsolatban. Egy kérésem lenne, ezen a fórumon ne menjünk le a pártpolitizálás szintjére. Csak a belső érzések, érzelmek érdekelnek ezzel a témával kapcsolatban. Mit érzel ?

Megtekintések: 1017

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

Egy igazi óda,himnusz tökéletes fogalmak.

Mindennap olvasom.

Gratula a névtelen szerzőnek!!!

Hatalmas érzelmi elégtétel. Bár ettől függetlenül is magyar, aki magyarnak született, az állampolgárság viszont ezt hivatalosan is alátámasztja.
Végre Magyar Állampolgárnak vallhatjuk magunkat...Mai napon is gúnyosan  lerománozott az OEP egyik ügyfélszolgálatosa...semmit sem értettem mit miért mondd...csak a gúnyos mosolyra lettem figyelmes.Semmit nem intéztem vele. Sírva távoztam előle, más sorszámot húztam és bízva hogy más ügyfélszolgálathoz kerülök leültem és vártam.Igen okos gondolattal így is lett. Mosolygósan köszönt a hölgy ő mindent rendben talált és elintézte amit kelet, nem foglalkozott hovatartozással. A vaskalap még sosem esett le némely egyén fejéről, ideje lenne összesöpörni...

Hmm! Megjelentek a hiénák is már ! Mint mindig, mindenhol: a haszonlesők! És vannak, akik már félnek: ki tudja, mi lesz a nyugdíjunkkal, ha ezt kérjük???

Uram , irgalmazz !!!!

Emelkedett lélekkel nyújtom be a kérésemet .Hódmezővásárhely tiszteletbeli polgáraként sem kívánom az eskümet ott letenni- a legkedvesebb honfitársaim ajánlására sem- itthon fogom tenni, elődeim tiszteletére, akiknek már ez nem adatott meg: szülőföldünkön , Székelyföldön , magyarnak vallani magam-hivatalosan !

RSS

Hogyan segíthetsz?

PayPal segítségével

adományozok itt

átutalással

Számlaszámunk:
10700488-66317874-51100005
(CIB Bank Zrt.)

nemzetközi átutalással
IBAN számlaszámunk:
HU62 1070 0488 6631 7874 5110 0005
SWIFT/BIC: CIBHHUHB

Az adományozás adómentes.


Önkéntes munkával

Jelentkezz és írj az alapitvany@erdelyimagyarok.com email címre!

© 2024   Created by erdelyimagyarok.com.   Működteti:

Bannerek  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek