Kattints az EMKA blogra, az Erdélyi Magyarokért Közhasznú Alapítvány hivatalos blogjára!

Friss hírek és képes beszámolók akciónkról, aktuális eseményeinkről, leírások az általunk szervezett eseményekről és sok-sok egyéb érdekesség.

Egy igen érdekes ötrészes filmet làttam Magyarorszàg anyagi és szerkezeti tönkretételérôl , ahol valaki a nemesség ûjbôli létrehozàsàt javasolta a kivülrôl irànyitott belsô végromlàs megfékezésére , vajon ez igy hirtelen ôrültségnek hangzik-e , egy olyan réteg ujbôli felélesztése , megszületése amely a nemzet érdekeit korrupciôtôl mentesen , anyagi és életàldozat àràn is képviselné .
Itt természetesen nem dzsentrikre gondolok , hanem normàlis bàtor emberekre , kik érdemeiknek megfelelôen
emelkednének .
Vàrom bizonyàra érdekes hozzàszôlàsaitokat ,

Megtekintések: 948

Válaszoljon erre

Válasz erre a beszélgetésre

Lejjebb nem tudok vàlaszolni , ezért feljebb csûsztam . Az ajànlott filmet megprôbàlom megkeresni , mint mondtam imàdom a finn filmeket . Szamosfalvàt még làttam különàllô településként amikor ottjàrtam . Kicsit szomorû a hîr hogy beleolvadt Kolozsvàrba , bàr a birtok Szamosfalva volt , de anyai nagyszüleimnek Kolozsvàron is voltak hàzaik , és fôleg ott tartozkodtak , lévén a kultura székhelye ( nem szèkelye hihi ) .
Elgondolkoztat a dolog , megvàltoztassam e nevemet Kolozsvàrira , bàr mégsem mivel igy legalàbb nevünkben ( 2 fiu és 3 lànygyerek ) ôrizzük emlékét ; üdv Albert
Hàt a részleteket nem ismerem , mindenesetre tudom hogy csillagàsz is , és sokat beszél mostanàban a tévében , majd utànanézek
Kedves Szamosfalvi (kolozsvári) Albert . Kérem szépen változtassa meg a profilját s nemesemberként nézzen velünk szembe. Ennyi beszélgetés a nemesekröl ezt kikivánja ! Barátian Nagy Antal dr.
Nagyon köszönöm , megnézem mit tehetek , üdvözlettel Albert

RSS

Hogyan segíthetsz?

PayPal segítségével

adományozok itt

átutalással

Számlaszámunk:
10700488-66317874-51100005
(CIB Bank Zrt.)

nemzetközi átutalással
IBAN számlaszámunk:
HU62 1070 0488 6631 7874 5110 0005
SWIFT/BIC: CIBHHUHB

Az adományozás adómentes.


Önkéntes munkával

Jelentkezz és írj az alapitvany@erdelyimagyarok.com email címre!

© 2024   Created by erdelyimagyarok.com.   Működteti:

Bannerek  |  Jelentse észrevételét  |  Használati feltételek